Каструля Infinity Lemon 6873745
Infinity Lemon 6873745 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Lemon 6873745
Усі ціни 10 →Каструля Infinity SD-1621 Lemon люкс 20 см 3.7 л (6873745) | 646 грн. |
Кастрюля Infinity SD-1621 Lemon люкс 20 см 3.7 л (6873745) | 646 грн. |
Кастрюля INFINITY SD-1621 /люкс/cк.кр/20 см / 3.7 л /Lemon (6873745) 68737 | 745 грн. |
Каструля Infinity SD-1621 Lemon 3.7 л (6873745) 6873745 | 559 грн. |
Infinity SD-1621 3.7 л 20 см Lemon (6873745) SD-16213.7л20смLemon(6873745) | 562 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Infinity Lemon 6873745
Ціни на Infinity Lemon 6873745 |
---|---|---|---|---|
Infinity Lemon 6873743 | від 461 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Lemon 6873744 | від 478 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Lemon 6873745 | від 518 грн. | 11 пропозицій | ||
Infinity Lemon 6873746 | від 620 грн. | 12 пропозицій | ||
Infinity Lemon 6873747 | від 685 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →