Каструля RiNGEL Besser RG-2021-20 (6869643)
Фото 7 |
RiNGEL Besser RG-2021-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Besser RG-2021-20
Ringel RG-2021-20 | 944 грн. |
Каструля 3,2 л Ringel Besser з кришкою нержавіюча сталь арт. RG-2021-20 | 749 грн. |
Каструля RINGEL Besser RG-2021-20 (3.2л/20см) | 1 208 грн. |
Модификації RiNGEL Besser RG-2021-20
Ціни на RiNGEL Besser RG-2021-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Besser RG-2021-16 | від 642 грн. | 8 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-18 | від 679 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-20 | від 749 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL Besser RG-2021-22 | від 880 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Besser RG-2021-24 | від 956 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →