Каструля RiNGEL Prime RG-2019-20 (6733714)
Фото 11 |
RiNGEL Prime RG-2019-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Prime RG-2019-20
Усі ціни 21 →Кастрюля Ringel Prime 20 см 3.6л (RG 2019-20) | 888 грн. |
Каструля Ringel Prime 20 см 3.6л (RG 2019-20) | 888 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel Prime 3,6 л RG 2019-20 | 934 грн. |
Кастрюля RINGEL Prime 20 см 3.6л 6 733 714 | 857 грн. |
Кастрюля RINGEL PRIME 20 см 3.6л (RG 2019-20) RG 2019-20 | 855 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Prime RG-2019-20
Ціни на RiNGEL Prime RG-2019-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Prime RG-2019-16 | від 549 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-18 | від 630 грн. | 24 пропозиції | ||
RiNGEL Prime RG-2019-20 | від 790 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Prime RG-2019-22 | від 790 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →