Каструля RiNGEL Potsdam RG-2010-20 (6466168)
Фото 9 |
RiNGEL Potsdam RG-2010-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Potsdam RG-2010-20
Каструля Ringel Potsdam, зі скляною кришкою, 20 см, 2,7 л (6466168) | 1 439 грн. |
Каструля з кришкою Ringel Potsdam RG-2010-20 (20см/2.7 л) | 1 655 грн. |
Кастрюля RINGEL Potsdam (2.7 л) 20 см (RG-2010-20) | 870 грн. |
Кастрюля Ringel Potsdam 2,7 л (RG-2010-20) | 1 358 грн. |
Каструля Ringel Postdam 2,7 л d20 см нержавійка (2010-20 RG) | 1 171 грн. |
Сьогодні придбала 3 кастрюльки (2,5л; 3,4л;5,8л). Вибирала довго. Дуже понравився дизайн. Ручки литі,міцно прикріплені. Дно капсульне, швидко нагрівається. Підходити до всіх видів плит. Можна мити у посудомийній машині. Недоліків поки що не знайшла. щойно купив(ла) RiNGEL Potsdam RG-2010-18 рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації RiNGEL Potsdam RG-2010-20
Ціни на RiNGEL Potsdam RG-2010-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Potsdam RG-2010-16 | від 684 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-18 | від 760 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-20 | від 870 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Potsdam RG-2010-24 | від 865 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →