Каструля Infinity Gray 6873717
Infinity Gray 6873717 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Infinity 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Infinity.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Infinity Gray 6873717
Усі ціни 14 →Кастрюля Infinity SCE-P952 Gray люкс 22 см 5 л (6873717) | 722 грн. |
Каструля Infinity SCE-P952 Gray люкс 22 см 5 л (6873717) | 722 грн. |
Кастрюля INFINITY SCE-P952 /люкс/cк.кр/22 см/5 л/Gray (6873717) 6873717 | 680 грн. |
Каструля Infinity SCE-P952 Gray 5 л (6873717) 6873717 | 759 грн. |
Infinity SCE-P952 5 л 22 см Gray (6873717) SCE-P9525л22смGray(6873717) | 759 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Infinity Gray 6873717
Ціни на Infinity Gray 6873717 |
---|---|---|---|---|
Infinity Gray 6873748 | від 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Gray 6873749 | від 725 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Gray 6873716 | від 795 грн. | 3 пропозиції | ||
Infinity Gray 6873717 | від 621 грн. | 15 пропозицій | ||
Infinity Gray 6873718 | від 682 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →