Каструля RiNGEL Fusion RG-2020-20 (6733718)
Фото 4 |
RiNGEL Fusion RG-2020-20 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-2020-20
Усі ціни 16 →Каструля Ringel Fusion 20 см 3.6 л (RG 2020-20) | 1 357 грн. |
Кастрюля Ringel Fusion 20 см 3.6 л (RG 2020-20) | 1 357 грн. |
Кастрюля RINGEL Fusion 20 см 3.6л 6 733 718 | 953 грн. |
Кастрюля с крышкой Ringel Fusion 3,6 л RG 2020-20 | 1 428 грн. |
Кастрюля RINGEL FUSION 20 см 3.6л (RG 2020-20) RG 2020-20 | 1 089 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації RiNGEL Fusion RG-2020-20
Ціни на RiNGEL Fusion RG-2020-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Fusion RG-2020-16 | від 683 грн. | 26 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-18 | від 850 грн. | 21 пропозиція | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-20 | від 953 грн. | 18 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-2020-22 | від 1 074 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →