Вбудована мікрохвильова піч Interline MWG 725 ESA WA
Відео 1Фото 12 |
Interline MWG 725 ESA WA білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWG 725 ESA WA
Усі ціни 44 →INTERLINE MWG 725 ESA WA | 8 770 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч INTERLINE MWG 725 ESA WA | 9 299 грн. |
Interline Interline MWG 725 ESA WA | 9 299 грн. |
Interline MWG 725 ESA WA офіційна гарантія | 8 249 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLINE MWG 725 ESA WA 12055 | 8 835 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Interline MWG 725 ESA WA
Ціни на Interline MWG 725 ESA WA |
---|---|---|---|---|
Interline MWG 725 ESA WA | від 8 249 грн. | 45 пропозицій | ||
Interline MWG 725 ESA BA | від 8 959 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →