Духова шафа Interline OES 360 MCS XA
Фото 5 |
Interline OES 360 MCS XA 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OES 360 MCS XA
Усі ціни 37 →Interline Interline OES 360 MCS XA | 10 599 грн. |
Духові шафи INTERLINE OES 360 MCS XA 12492 | 10 070 грн. |
INTERLINE OES 360 MCS XA | 10 119 грн. |
Interline OES 360 MCS XA офіційна гарантія | 10 099 грн. |
Духовка електрична Interline Oes 360 Mcs XA | 10 238 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline OES 360 MCS XA
Ціни на Interline OES 360 MCS XA |
---|---|---|---|---|
Interline OEG 360 MCS WA | від 10 505 грн. | 34 пропозиції | ||
Interline OES 360 MCS XA | від 9 850 грн. | 38 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BB | від 10 225 грн. | 15 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BA | від 10 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →