Духова шафа Interline OEG 590 ETS WA
Фото 8 |
Interline OEG 590 ETS WA |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 590 ETS WA
Усі ціни 36 →Interline Interline OEG 590 ETS WA | 13 999 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 590 ETS WA (12497) | 13 300 грн. |
INTERLINE OEG 590 ETS WA | 13 204 грн. |
Interline OEG 590 ETS WA офіційна гарантія | 13 849 грн. |
Духовка електрична Interline Oeg 590 Ets WA | 13 073 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline OEG 590 ETS WA
Ціни на Interline OEG 590 ETS WA |
---|---|---|---|---|
Interline OEG 590 ETS WA | від 12 880 грн. | 37 пропозицій | ||
Interline OEG 590 ETS BB | від 12 580 грн. | 17 пропозицій | ||
Interline OEG 590 ETS BA | від 12 230 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →