Духова шафа Interline OEG 360 MCS WA
Фото 5 |
Interline OEG 360 MCS WA 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 360 MCS WA
Усі ціни 35 →Interline Interline OEG 360 MCS WA | 11 299 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 360 MCS WA 12493 | 10 735 грн. |
INTERLINE OEG 360 MCS WA | 10 785 грн. |
Interline OEG 360 MCS WA офіційна гарантія | 10 549 грн. |
Духовка електрична Interline Oeg 360 Mcs WA | 10 710 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline OEG 360 MCS WA
Ціни на Interline OEG 360 MCS WA |
---|---|---|---|---|
Interline OEG 360 MCS WA | від 10 540 грн. | 36 пропозицій | ||
Interline OES 360 MCS XA | від 9 950 грн. | 39 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BB | від 10 325 грн. | 15 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BA | від 10 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →