Духова шафа Interline OEG 360 MCS BB
Фото 5 |
Interline OEG 360 MCS BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 360 MCS BB
Усі ціни 14 →Interline Interline OEG 360 MCS BB | 10 999 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 360 MCS BB (17483) | 10 999 грн. |
Духова шафа електрична Interline Oeg 360 Mcs Bb | 10 749 грн. |
Духовой шкаф электрический Interline Oeg 360 Mcs Bb | 10 740 грн. |
Духовой шкаф Interline OEG 360 MCS BB | 10 449 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Interline OEG 360 MCS BB
Ціни на Interline OEG 360 MCS BB |
---|---|---|---|---|
Interline OEG 360 MCS WA | від 10 505 грн. | 34 пропозиції | ||
Interline OES 360 MCS XA | від 9 850 грн. | 38 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BB | від 10 225 грн. | 14 пропозицій | ||
Interline OEG 360 MCS BA | від 10 099 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →