Морозильний лар Interlux IL-0255CF 255 л
![]() |
Interlux IL-0255CF 2022 рікшвидка заморозка |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.

Купити Interlux IL-0255CF 255 л
Усі ціни 26 →| 9 499 грн. |
| 9 295 грн. |
Морозильна скриня INTERLUX IL-0255CF | 9 129 грн. |
INTERLUX IL-0255CF | 9 799 грн. |
| 9 236 грн. |
Модификації Interlux IL-0255CF
| Ціни на Interlux IL-0255CF |
|---|---|---|---|---|
| Interlux IL-0150CF 150 л | від 6 215 грн. | 21 пропозиція | ||
| Interlux IL-0200CF 200 л | від 7 499 грн. | 25 пропозицій | ||
| Interlux IL-0255CF 255 л | від 8 963 грн. | 27 пропозицій | ||
| Interlux IL-0300CF 300 л | від 10 576 грн. | 21 пропозиція | ||
Золота середина
Ця модель морозильного скриньки є збалансованим рішенням: оптимальна місткість, доступна ціна і хороші експлуатаційні характеристики. Обсяг скрині становить 255 літрів, що задовольнить потреби сім'ї з 3-4 осіб, не займаючи при цьому багато місця - його розміри 84.5х95.4х61.6 см відмінно підходять для розміщення в квартирі чи будинку. Дизайн пристрою виконаний у класичному білому кольорі, що дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, а його функціонал включає все необхідне для надійної та ефективної роботи.
Безперебійна робота
Просторий внутрішній простір цієї моделі доповнений одним підвісним кошиком для зручного розміщення дрібних продуктів. На відміну від металевих, кошик виконаний із пластику, що може бути менш міцним, але все ж таки функціонально. Управління скринькою гранично просте: поворотний регулятор дозволяє вибрати потрібний температурний режим, з максимальним значенням -18 °C, адаптуючи заморожування під кількість і тип продуктів.
Пристрій забезпечує швидке заморожування до 14 кг продуктів на добу, що сприяє збереженню їх свіжості та поживних властивостей. Навіть при відключенні електрики морозильник зберігає низьку температуру до 36 годин, що запобігає псуванню вмісту. Модель працює тихо (42 дБ), не порушуючи комфорт у приміщенні навіть уночі, та економно витрачає енергію (клас А+), споживаючи в середньому 0.643 кВт*год на день та близько 235 кВт*год на рік, що знижує витрати на електроенергію.