Електродуховка Interlux ILEO-0062BG
Фото 4 |
Interlux ILEO-0062BG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux ILEO-0062BG
Усі ціни 8 →Духовка настільна INTERLUX ILEO-0062BG | 3 840 грн. |
Духова піч Interlux ileo-0062bg | 3 932 грн. |
Духовка INTERLUX ILEO-0062BG (62 л,конвекция, черная) | 4 453 грн. |
Духовка настольная INTERLUX ILEO-0062BG | 3 791 грн. |
Електропіч INTERLUX ILEO-0062BG | 4 699 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →