Електродуховка Liberton LEO-651
Фото 3 |
Liberton LEO-651 |
|
Електрична духовка доступна в декількох цікавих кольорах, тому підійде під будь-який інтер'єр кухні. Це досить містка модель об'ємом 65 літрів, що дозволяє готувати багато і часто, що особливо актуально для великої родини. Крім великих порцій, ви можете готувати кілька страв одночасно, таким чином заощаджуючи час. Потужності 2200 Вт та діапазону доступної температури від 100 до 250 градусів достатньо для виконання як простих повсякденних, так і складніших завдань.
Також Liberton LEO-651 пропонує три режими нагріву, у тому числі конвекцію для рівномірного розподілу тепла по внутрішній камері та пропікання всіх інгредієнтів. А в комплект поставки входить рожен, за допомогою якого можна запекти курку чи великі шматки м'яса. Крім нього, разом з духовкою покупці отримують грати для гриля, два листи (круглий для піци та прямокутний) та знімну ручку для їх безпечного вилучення. Для зручнішого використання пристрій оснащений внутрішнім підсвічуванням і таймером до 60 хвилин, який засікає час і після його закінчення повідомляє про це звуковим сигналом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LEO-651
Електропіч LIBERTON LEO-651 Dark Red | 4 799 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-651 Bronze Mirror | 3 949 грн. |
Электрическая печь Liberton LEO-651 Graphite | 5 289 грн. |
Електропіч LIBERTON LEO-651 Graphite | 4 899 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-651 Graphite | 4 499 грн. |