Фарбопульт Intertool Storm PT-0143
Фото 8 |
Intertool Storm PT-0143 сопло 1.3 ммсопло 1.8 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm PT-0143
Усі ціни 10 →Краскопульт пневматический Intertool (PT-0143) | 1 356 грн. |
Фарбопульт пневматичний Intertool LVLP TEFLON 1,3мм PT-0143 | 1 439 грн. |
Фарбопульт пневматичний LVLP TEFLON професійний, форсунка 1.3 мм, верхній | 1 599 грн. |
Intertool Краскопульт пневматический Intertool LVLP TEFLON профессиональны | 1 392 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0143 | 1 439 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool Storm PT-0143
Ціни на Intertool Storm PT-0143 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm PT-0143 | від 1 356 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool Storm PT-0148 | від 1 356 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →