Фарбопульт Intertool PT-0101
Відео 4Фото 10 |
Intertool PT-0101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0101
Усі ціни 12 →Пістолет фарбувальний пневматичний HVLP Intertool PT-0101 | 312 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool HVLP мини 0.8м, 125мл, 3.0bar (PT-01 | 349 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0101 | 314 грн. |
Фарборозпилювач Intertool Hvlp міні 0.8 мм (PT-0101) | 349 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HVLP MINI, форсунка 0.8 мм, верхній пластиков | 349 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →