від 629 грн.матрац для відпочинку, 1 людина, до 126 кг, 191x99x30 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса
від 1 332 грн.ліжко, до 136 кг, 191x99x42 см, підголовник, електричний насос
від 1 044 грн.матрац для відпочинку, 1 людина, до 126 кг, 191x99x25 см, підголовник, сумка-чохол, електричний насос
від 1 999 грн.двомісна, ліжко, до 273 кг, 203x152x42 см, підголовник, електричний насос
від 698 грн.матрац для відпочинку, 1 людина, до 136 кг, 191x99x30 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса
від 1 133 грн.ліжко, до 136 кг, 191x99x30 см, підголовник, електричний насос
від 1 029 грн.матрац для відпочинку, 2 людини, до 273 кг, 203х152х30 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса
від 1 360 грн.двомісна, ліжко, до 273 кг, 203х152х30 см, підголовник, електричний насос
від 1 214 грн.матрац для відпочинку, 2 людини, до 170 кг, 191x137x25 см, підголовник, сумка-чохол, електричний насос
від 1 640 грн.ліжко, до 150 кг, 198x99x42 см, підголовник, електричний насос
від 1 516 грн.матрац для відпочинку, 2 людини, до 273 кг, 203x152x25 см, підголовник, сумка-чохол, електричний насос
від 2 499 грн.двомісна, ліжко, до 273 кг, 208x163x48 см, підголовник, електричний насос
від 880 грн.матрац для відпочинку, 2 людини, до 273 кг, 203x152x30 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса
від 1 979 грн.двомісна, ліжко, до 273 кг, 203x152x42 см, підголовник, електричний насос
від 799 грн.матрац для відпочинку, 1 людина, до 170 кг, 191x137x25 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса
від 1 638 грн.двомісна, ліжко, до 273 кг, 203x152x30 см, підголовник, електричний насос
від 879 грн.матрац для відпочинку, 2 людини, до 136 кг, 191x137x30 см, підголовник, сумка-чохол, без насоса