Надувне крісло Intex 68556
Intex 68556 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68556
Усі ціни 6 →Дитяче надувне крісло «Ведмедик» Intex 68556, 65 х 64 х 74 см, жовте | 315 грн. |
Надувне дитяче крісло Intex 68556 Жовтий (65x64x74 см) Happy Animal Chair | 409 грн. |
Дитяче надувне крісло «Коала» Intex 68556, 66 х 64 х 71 см, блакитне | 315 грн. |
Надувне дитяче крісло Intex 68556 (65 x 64 x 79 см) Ведмедик | 461 грн. |
Надувне дитяче крісло Intex 68556 (65х64х74 см) Ведмедик Жовтий | 435 грн. |
Надувне дитяче крісло Intex 68556-3 (65 x 64 x 74 см) Тигр Happy Animal Ch | 386 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →