Надувне ліжко Intex 64118
Intex 64118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64118
Усі ціни 36 →Надувной матрас Intex 64118 + насос | 1 638 грн. |
Надувне ліжко Intex 64118, 152 х 203 х 30 см, вбудований електронасос. Дво | 1 799 грн. |
Ліжко надувне велюр Intex 64179 152х203х30 см Бежеве | 1 799 грн. |
Надувне ліжко Intex 64118-3, 152 х 203 х 30 см, наматрацник, подушки. Двос | 2 439 грн. |
Надувне ліжко Intex 64118-2, 152 х 203 х 30 см, вбудований електронасос, п | 1 975 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →