Надувне крісло Intex 68582
Фото 3 |
Intex 68582 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68582
Усі ціни 40 →Велюр кресло Intex 68582 Оранжевый | 1 380 грн. |
Крісло надувне з ПВХ EMPIRE INTEX 112х109х69 см TB 68581 | 1 442 грн. |
Надувное велюровое кресло Intex 112х109х69 см (68582(Yellow)) | 1 268 грн. |
Надувное велюровое кресло Intex 112х109х69 см (68582(Blue)) | 1 268 грн. |
Крісло надувне з ПВХ EMPIRE INTEX 112х109х69 см TB 68582 | 1 442 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →