Надувне крісло Intex 68565
Відео 1Фото 3 |
Intex 68565 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68565
Надувное кресло Надувное кресло Intex Pull-Out Chair , 224 х 117 х 66 см ( | 1 556 грн. |
Надувне крісло-трансформер 2в1 Intex 66551 PULL-OUT CHAIR(117х100х66 см), | 3 277 грн. |
Надувне крісло-трансформер Intex 66551 (117 x 224 x 66 см) Стійке і комфор | 1 919 грн. |
Надувне крісло-трансформер 2в1 Intex 66551 PULL-OUT CHAIR(117х100х66 см), | 3 246 грн. |
Надувне крісло-трансформер 2в1 Intex 66551 PULL-OUT CHAIR(117х100х66см), з | 3 246 грн. |
Ціна не відповідає якості крісла, від сили тягне не більше 1500руб Життєва потреба, маломітражних звичайних площ Немає насоса, немає обмеження в заповненні повітрям, в результаті розриви перегородок, що призводить до ненавмисного заповнення камер, немає з/частини по заклеюванню непередбачених поривів "дефіцит для даного матеріалу крісла", огидний клапан крісла-не тримає, результат постійно потрібно підкачувати! ! користуюся Intex 68565 місяць і більше |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →