Надувний диван Intex 68575
Intex 68575 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 68575
Надувний диван Intex 68575, 257 х 203 х 76 см. Кутовий диван | 4 999 грн. |
Кутовий надувний диван Intex 68575 Corner Sofa (257x203x76 см) | 6 295 грн. |
Надувний диван Intex 68575-2, 257 х 203 х 76 см, з подушками та ручним нас | 5 348 грн. |
Кутовий надувний диван Intex 68575 (2.57 x 2.03 x 76 см) Corner Sofa | 6 134 грн. |
Надувной диван INTEX 68575 257х203х76 см | 5 538 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →