Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Надувні меблі   /   Intex

Надувний диван Intex 66552

Фото - Надувні меблі Intex 66552
Фото 8
Intex 66552
Колір
Тип
розкладний диван
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
200 кг
Насос
електричний
Флокіроване покриття (велюр)
підстаканник
Розміри (розкладений)
203х224х66 см
Вага
8.8 кг
Офіційний сайт
intex.net.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 66552

Усі ціни 39 →

Надувний диван Intex 66552, 203 х 232 х 66 см. Флокований диван трансформер 2 в 1

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 640 грн.

Диван надувний Intex 66552 диван трансформер 2 в 1з ПВХ 203х232х66 см до 200 кг Сірий (33-9-66552)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 818 грн.

Надувний диван Intex 66552 - 3, 203 х 231 х 66 см. Флокований диван трансформер 2 в 1, з електричним насосом

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
3 071 грн.

Надувний диван Intex 66552-2, 203 х 231 х 66 см, з подушками та ручним насосом. Флокований диван трансформер 2 в 1

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 989 грн.

Надувний диван Intex 66552-4, 203 х 231 х 66 см, з електричним насосом та подушками. Флокований диван трансформер 2 в 1

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
3 247 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 66552