Надувне крісло Intex 66551
Фото 8 |
Intex 66551 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 66551
Усі ціни 21 →Надувне крісло Intex 66551, 224 х 117 х 66 см, чорне | 1 599 грн. |
Надувне крісло-трансформер 2в1 (66551) | 1 913 грн. |
Надувне розкладне крісло-ліжко Intex 66551 трансформер 2в1 (Сірий) | 2 049 грн. |
Надувне крісло Intex 66551-2, 224 х 117 х 66 см, з ручним насосом та подуш | 1 860 грн. |
Надувне крісло-ліжко Intex сіре, розкладне 66551 NP | 1 973 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості надувних меблів Intex 66551:
- Розмір в складеному вигляді: 100х117х86 див.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →