Ванна IRIS hydro TLP-679 170x90 см гідромасаж
Фото 5 |
IRIS TLP-679 170x90 |
|
Регулятор інтенсивності масажу, сенсорна панель управління. Підсвічування з хромотерапією
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRIS hydro TLP-679 170x90 см гідромасаж
Ванна гідро- аеромасажна Iris 170х90 TLP-679 NEW | 59 985 грн. |
Ванна акрилова гідромасажна IRIS 170х90 (TLP-679) | 59 985 грн. |
Ванна гідромасажна Iris TLP-679 TLP-679 new | 56 653 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →