Ванна Volle 12-88-100 bath 170x120 см гідромасаж
Volle 12-88-100 170x120 |
|
Ванна може комплектуватись без аеромасажу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle 12-88-100 bath 170x120 см гідромасаж
Ванна гідромасажна Volle 1700х1200 12-88-100 / R 12-88-100/R | 50 453 грн. |
Ванна акрилова гідромасажна VOLLE 170х120 R (12-88-100/R) | 50 453 грн. |
Гідро-аеромасажна ванна Volle правостороння 12-88-100 lux R 12-88-100lux R | 64 500 грн. |
Гідро-аеромасажні ванна Volle лівостороння 12-88-100 lux L 12-88-100lux L | 64 500 грн. |
Ванна гідромасажна Volle 1700х1200 12-88-100/R | 50 453 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →