Струбцина IRWIN Quick Grip T58200EL7 50 мм
IRWIN Quick Grip T58200EL7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN Quick Grip T58200EL7 50 мм
IRWIN Spring Clamp 2'' 50 мм (T58200EL7) SpringClamp2\'\'50мм(T58200EL7) | 179 грн. |
Прищіпка Irwin Spring Clamp 20-50 мм (T58200EL7) | 182 грн. |
Прищіпка Irwin Spring Clamp 2 0-50 мм (T58200EL7) | 170 грн. |
Модификації IRWIN Quick Grip T58200EL7
Ціни на IRWIN Quick Grip T58200EL7 |
---|---|---|---|---|
IRWIN Quick Grip T58100EL7 25 мм | від 148 грн. | 2 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip T58200EL7 50 мм | від 170 грн. | 3 пропозиції | ||
IRWIN Quick Grip T58300EL7 75 мм | від 228 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →