Бойлер Isto IV 80 4420/1h
Фото 5 |
Isto IV 80 4420/1h |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Isto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Isto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Isto IV 80 4420/1h
Усі ціни 15 →Isto ISTO 80 2kWt IV804420/1h | 4 299 грн. |
Бойлер електричний Isto 80 2kWt IV804420/1h 3552 | 4 106 грн. |
Электрический бойлер ISTO IV 80 4420/1H IV804420/1h | 4 299 грн. |
Isto ISTO 80 2kWt IV804420/1h | 4 299 грн. |
Водонагрівач Isto 80 2kWt IV804420/1h | 4 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Isto IV 80 4420/1h
Ціни на Isto IV 80 4420/1h |
---|---|---|---|---|
Isto IV 50 4420/1h | від 3 690 грн. | 17 пропозицій | ||
Isto IV 80 4420/1h | від 3 990 грн. | 15 пропозицій | ||
Isto IH 80 4420/1h | від 5 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Isto IV 100 4420/1h | від 4 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Isto IH 100 4420/1h | від 6 390 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →