Електрогенератор ITC Power GG22I
Фото 9 |
ITC Power GG22I |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ITC Power GG22I
ITC Power GG22i офіційна гарантія ціна з ПДВ | 19 299 грн. |
Инверторный бензиновый генератор ITC Power GG22i | 24 389 грн. |
ITC Power GG22i | 24 389 грн. |
Генератор інверторний ITC Power GG22I 2000/2200 W | 19 450 грн. |
Генератор інверторний ITC Power GG22I 2000/2200 W | 24 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →