Сходи Itoss 8615 1120 см
Itoss 8615 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Itoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Itoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Itoss 8615 1120 см
Лестница ITOSS универсальная (3 части) - 8615 (3х15) (16966) 16966 | 26 283 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ITOSS 3х15 сходинок (16966) | 35 509 грн. |
Драбина ITOSS універсальна (3 частини) - 8615 (3х15) (16966) 16966 | 28 669 грн. |
ITOSS Драбина ITOSS універсальна (3 частини) - 8615 (3х15) (16966) 16966 | 28 669 грн. |
Сходи ITOSS універсальні (3 частини) – 8615 (3х15) (16966) | 34 980 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →