Самокат iTrike SR 2-066-6-OR
Фото 5 |
iTrike SR 2-066-6-OR |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-066-6-OR
Усі ціни 11 →iTrike SR2-066-6 SR2-066-6-OR | 1 799 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-066-6-OR Помаранчевий SR2-066-6-OR | 1 291 грн. |
Самокат трюковий iTrike SR2-066-6-OR двоколісний (188883) | 2 109 грн. |
Самокат трюковий iTrike SR2-066-6-OR двоколісний | 1 736 грн. |
Самокат трюковий iTrike SR2-066-6-OR двоколісний | 3 238 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації iTrike SR 2-066-6-OR
Ціни на iTrike SR 2-066-6-OR |
---|---|---|---|---|
iTrike SR 2-066-6-WP1 | від 1 369 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-GR | від 1 291 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-OR | від 1 291 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-BL | від 1 291 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →