Самокат iTrike SR 2-066-6-BL
Фото 5 |
iTrike SR 2-066-6-BL |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-066-6-BL
Трюковий самокат iTrike SR 2-066-6-BL Блакитний SR2-066-6-BL | 1 291 грн. |
Самокат ITrike SR 2-066-6-BL Алюм + сталь, трюковий, HIC (191247) | 2 109 грн. |
Самокат ITrike SR 2-066-6-BL Алюм + сталь, трюковий, HIC | 1 736 грн. |
Самокат дитячий Itrike SR 2-066-6-BL [Одеса №2] | 1 528 грн. |
Самокат ITrike SR 2-066-6-BL Алюм + сталь, трюковий, HIC (191247) | 2 129 грн. |
Модификації iTrike SR 2-066-6-BL
Ціни на iTrike SR 2-066-6-BL |
---|---|---|---|---|
iTrike SR 2-066-6-WP1 | від 1 369 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-GR | від 1 291 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-OR | від 1 291 грн. | 12 пропозицій | ||
iTrike SR 2-066-6-BL | від 1 291 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →