Самокат iTrike SR 2-045-3
Фото 6 |
iTrike SR 2-045-3 |
|
Порівняно недорогий самокат велосипедного типу, головним чином призначений для дітей вікової групи 10 років. Модель відрізняється збільшеними колесами, зігнутим кермом і міцною рамою. Велосамокат використовує надувні колеса діаметром 30,5 см.в основі рами знаходиться сталь, що робить пристрій як ніколи надійним і довговічним. Кермо велосипедного типу робить самокат більш керованим.
Хороша маневреність доповнюється непоганою швидкістю, яку дозволяють розвивати великі колеса. Велосипедний самокат iTrike SR 2-045-3 має все необхідне для комфортної та безпечної їзди. Дана модель забезпечена ободним гальмом на обох колесах. Гальмівна система цього типу дозволяє домогтися гранично короткого шляху зупинки, при цьому уповільнення ходу відбувається плавно. У самокаті використовується зручна підставка, що дає можливість зручно і безпечно паркувати пристрій навіть на рівному майданчику, далеко від стін і інших підпірок. Велосамокат побудований на основі міцної сталевої рами. Модель відрізняється яскравим і виразним дизайном цікаве забарвлення самоката зробить райдера помітним здалеку. Колеса пристрою використовують надувну камеру. Такі шини добре пом'якшують вібрацію від дороги, що робить їзду більш комфортною. Самокат призначений для їзди по будь-якому дорожньому покриттю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-045-3
Усі ціни 81 →iTrike SR 2-045-3 SR2-045-3-B | 1 899 грн. |
Самокат iTrike SR 2-045-3-W Білий SR2-045-3-W | 1 597 грн. |
Самокат дорослий, сталь(SR2-045-3-OR) | 4 052 грн. |
iTrike SR 2-045-3-P SR2-045-3-P | 3 499 грн. |
iTrike SR 2-045-3 SR2-045-3-W | 2 249 грн. |