Умивальник Jacob Delafon Odeon Up E4701-00 500 мм
Фото 2 |
Jacob Delafon Odeon Up E4701-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Odeon Up E4701-00 500 мм
Усі ціни 8 →Умивальник меблевий Jacob Delafon Odeon Up 500х225 лівий E4701L-00 | 5 933 грн. |
РаковинаJacobDelafonOdeonUp(Е4701R-00) E4701R-00 | 5 933 грн. |
Jacob Delafon Odeon UP Е 4701L-00 умивальник 50х22 см отвір зліва | 5 933 грн. |
Умивальник (раковина) Jacob Delafon ODEON UP Е 4701L-00 (50*22 ) E4701L-00 | 5 933 грн. |
Раковина Jacob Delafon Odeon Up E4701R-00 | 5 933 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості умивальника Jacob Delafon Odeon Up E4701-00:
- Додатково комплектується рушникотримач арт. E4721
- арт. E4701L — з отвором ліворуч
- арт. E4701R — з отвором праворуч
РекомендуємоПорівняти в таблиці →