Умивальник Jacob Delafon Patio E4159-00 600 мм
Фото 3 |
Jacob Delafon Patio E4159-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Patio E4159-00 600 мм
Умивальник JACOB DELAFON PATIO E4159NG-00 | 4 001 грн. |
Раковина Jacob Delafon Patio (E4159NG-00) E4159NG-00 | 4 001 грн. |
Jacob Delafon Patio/OLA E4159NG-00 умивальник 60х48,5 см | 4 001 грн. |
Умивальник (раковина) Jacob Delafon PATIO E4159NG-00 60*48,5см | 4 001 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Jacob Delafon Patio E4159-00:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
Модификації Jacob Delafon Patio E4159-00
Ціни на Jacob Delafon Patio E4159-00 |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Patio E4152-00 450 мм | від 3 879 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Patio E4158-00 550 мм | від 3 733 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Patio E4159-00 600 мм | від 4 001 грн. | 4 пропозиції | ||
Jacob Delafon Patio E1998-00 660 мм | від 5 196 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →