Умивальник Cersanit Crea 50 K114-005 505 мм
Відео 1Фото 6 |
Cersanit Crea 50 K114-005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 50 K114-005 505 мм
Усі ціни 9 →Cersanit Cersanit Crea 50 (K114-005) K114-005 | 5 799 грн. |
Умивальник підвісний CERSANIT CREA K114-005 505x400x175мм прямокутний біли | 5 799 грн. |
Раковина Cersanit Crea 50 см (K114-005) K114-005 | 5 799 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина CREA 50см, меблів - K114-005 | 4 175 грн. |
Умивальник Cersanit CREA 50 (K114-005) | 5 232 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Cersanit Crea 50 K114-005
Ціни на Cersanit Crea 50 K114-005 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 K114-005 505 мм | від 4 175 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Crea 60 K114-006 600 мм | від 4 388 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Crea 80 K114-017 805 мм | від 6 119 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 K114-018 1010 мм | від 7 703 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →