Умивальник Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 707 мм
Фото 3 |
Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 481 мм707 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 707 мм
Раковина підвісна Jacob Delafon Odeon Up 50 см E4710-00 | 9 272 грн. |
Раковина Jacob Delafon Odeon Up (E4710-00) E4710-00 | 9 272 грн. |
Jacob Delafon Odeon UP E4710-00 умивальник кутовий білий | 9 272 грн. |
Умивальник (раковина) Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 50 см | 9 272 грн. |
Додаткові функції і можливості умивальника Jacob Delafon Odeon Up E4710-00:
- Додатково комплектується п'єдестал
Модификації Jacob Delafon Odeon Up E4710-00
Ціни на Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 |
---|---|---|---|---|
Jacob Delafon Odeon Up E4733-00 481 мм | від 6 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Jacob Delafon Odeon Up E4710-00 707 мм | від 9 272 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →