Ванна Jacob Delafon Super Repos 180x90 см
Jacob Delafon Super Repos 180x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Super Repos 180x90 см
Ванна чавунна Jacob Delafon Super Repos E2902 180х90 + ноги + сифон E2902- | 82 429 грн. |
Чавунна ванна Jacob Delafon Super Repos 180x90 E2902-00 | 93 990 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON SUPER REPOS 180x90 E2902-00 | 93 990 грн. |
Ванна чугунная Jacob Delafon Super Repos E2902 180х90 + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВК | 93 990 грн. |
Додаткові функції і можливості ванни Jacob Delafon Super Repos 180x90:
- Комплект з двох хромованих ручок (арт. E75110) купується додатково
РекомендуємоПорівняти в таблиці →