Змішувач Jaquar Florentine Aquamax FLR-CHR-5783K
Jaquar Florentine Aquamax FLR-CHR-5783K |
|
Спрацьовує стопор безпеки при 38 °C
Окремо здобувається внутрішній функціональний блок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Florentine Aquamax FLR-CHR-5783K
Зовнішня частина змішувача на 3 споживача Jaquar Florentine Aquamax (FLR-C | 1 584 грн. |
Jaquar Jaquar Верхня частина змішувача FLORENTINE Аквамакс, 3полож, д/ALD- | 1 114 грн. |
Смеситель скрытого монтажа на 3 потребителя Jaquar Florentine FLR-CHR-5783 | 1 584 грн. |
Змiшувач для ванни JAQUAR Florentine Aquamax FLR-CHR-5783K | 1 583 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →