Змішувач Jaquar Kubix Prime 35119PM
Jaquar Kubix Prime 35119PM Kubix Primeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Kubix Prime 35119PM
Змішувач для ванни Jaquar Kubix Prime (KUP-CHR-35119PM) KUP-CHR-35119PM | 8 601 грн. |
Смеситель для ванны Jaquar Kubix Prime KUP-CHR-35119PM | 8 601 грн. |
Змішувач-кран для ванни JAQUAR Kubix Prime KUP-CHR-35119PM | 8 601 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →