Змішувач Jaquar Opal Prime 15065KPM
Jaquar Opal Prime 15065KPM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Opal Prime 15065KPM
Змішувач для ванни прихованого монтажу Jaquar Opal Prime (OPP-CHR-15065KPM | 2 182 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Jaquar Opal Prime OPP-CHR-15065KPM | 1 149 грн. |
Змiшувач для ванни JAQUAR Opal Prime OPP-CHR-15065KPM | 1 068 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →