Змішувач Jaquar Kubix Prime 35233KPM (KUP-CHR-35233KPM)
Фото 10 |
Jaquar Kubix Prime 35233KPM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar Kubix Prime 35233KPM
Змішувач для раковини прихованого монтажу Jaquar Kubix Prime (KUP-CHR-3523 | 3 256 грн. |
Смеситель для умывальника Jaquar Kubix Prime KUP-CHR-35233KPM | 3 074 грн. |
Змiшувач для раковини JAQUAR Kubix Prime KUP-CHR-35233KPM | 3 256 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →