Змішувач Ravak Chrome CR 022.00/150
Відео 1Фото 3 |
Ravak Chrome CR 022.00/150 Chromeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 022.00/150
Усі ціни 17 →Ravak Ravak Chrome CR 022.00/150 X070042 | 11 524 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом RAVAK хром латунь X0 | 11 524 грн. |
Змішувач для ванни Ravak Chrome CR 022.00/150 (X070042) X070042 | 11 524 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CHROME д/ванни без лійки, 150 мм (CR 022.00/150) - X0 | 11 039 грн. |
Змішувач для для ванни настінний, без лійки, хром Ravak Chrome CR 022.00/1 | 11 524 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →