Зварювальний напівавтомат-інвертор Jasic MIG 250P (N24901) (MIG.N24901)
Відео 1Фото 3 |
Jasic MIG 250P (N24901) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jasic MIG 250P (N24901)
Полуавтомат сварочный инверторный Jasic MIG-250P (N24901) MIG.N24901 | 60 750 грн. |
Инверторный полуавтомат Jasic MIG-250Р (N24901) (MIG.N24901) | 60 750 грн. |
Сварочный полуавтомат Jasic MIG-250P (N24901) MIG.N24901 | 55 890 грн. |
Напівавтомат зварювальний JASIC MIG-250P (N24901) | 60 750 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →