Зварювальний напівавтомат-інвертор Jasic MIG 350 (N255)
Фото 3 |
Jasic MIG 350 (N255) |
|
Модель MIG 350 (N255) поставляється без пальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jasic MIG 350 (N255)
Усі ціни 6 →Зварювальний напівавтомат Jasic MIG-350 (N255) N255 | 62 400 грн. |
Полуавтомат сварочный инверторный Jasic MIG-350 (N255) MIG.N255 | 62 400 грн. |
Инверторный полуавтомат Jasic MIG-350 (N255) (MIG.N255) | 62 400 грн. |
Сварочный полуавтомат Jasic MIG-350 (N255) MIG.N255 | 57 408 грн. |
Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-350 (N255) | 62 400 грн. |
Инверторный полуавтомат Jasic MIG-350 (N255) MIG.N255A1 | 62 400 грн. |
anonim
25 січня 2018, 08:06
Привет с какого сайта можно посмотреть ремонтную схему JASIC MIG 500 N308 #
Спасибо зарания
Додаткові функції і можливості зварювального апарата Jasic MIG 350 (N255):
- Технологія IGBT
- 2/4-тактний режим зварювання
Модификації Jasic MIG 350 (N255)
Ціни на Jasic MIG 350 (N255) |
---|---|---|---|---|
Jasic MIG 350 (N255) | від 57 408 грн. | 6 пропозицій | ||
Jasic MIG 400 (N361) | від 71 208 грн. | 6 пропозицій | ||
Jasic MIG 500 (N308) | від 82 800 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →