Зварювальний напівавтомат-інвертор Jasic MIG 350 (N271) (MIG.N271)
Фото 3 |
Jasic MIG 350 (N271) |
|
Модель MIG 350 (N271) поставляється без пальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jasic MIG 350 (N271)
Инверторный сварочный полуавтомат Jasic MIG-350 (N271) MIG.N271 | 57 499 грн. |
Инверторный полуавтомат Jasic MIG-350 (N271) (MIG.N271) | 58 470 грн. |
Сварочный полуавтомат Jasic MIG-350 (N271) MIG.N271 | 53 792 грн. |
Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-350 (N271) | 58 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →