Зварювальний напівавтомат-інвертор Jasic MIG 250 (N289)
Відео 3Фото 4 |
Jasic MIG 250 (N289) |
|
Модель MIG 250 (N289) поставляється без пальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jasic MIG 250 (N289)
Инверторный сварочный полуавтомат Jasic MIG-250 (N289) MIG.N289 | 44 100 грн. |
Инверторный полуавтомат Jasic MIG-250 (N289) (MIG.N289) | 44 100 грн. |
Сварочный полуавтомат Jasic MIG-250 (N289) MIG.N289 | 40 572 грн. |
Напівавтомат зварювальний Jasic MIG-250 (N289) | 44 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →