Зварювальний інвертор Jasic CUT 40 (L207)
Відео 3Фото 7 |
Jasic CUT 40 (L207) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jasic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jasic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jasic CUT 40 (L207)
Плазморез Jasic CUT-45 (L207 II) JET CUT.L207JETk | 15 990 грн. |
Плазморез Jasic CUT-45 (L207 II) JET CUT.L207JET | 14 711 грн. |
Плазморез Jasic CUT-40(L207) | 14 700 грн. |
Апарат для плазмового різання JASIC CUT-45 (L207 II) JET | 15 990 грн. |
Плазморез Jasic CUT- 40 (L207) CUT.L207 | 16 200 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →