Мишка
Jedel GM830
Відео 3 |
Jedel GM830 2021 рікбагато кнопок |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel GM830
Усі ціни 14 →Мышь проводная JEDEL GM830, Q60 | 349 грн. |
Jedel Мышь проводная JEDEL GM830, Q60 4340 | 369 грн. |
Jedel GM830 | 350 грн. |
Миша Jedel GM830 USB Black (YT04340) | 350 грн. |
Миша дротова JEDEL GM830, Q60 | 384 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →