Мишка
Jedel CP71
Jedel CP71 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel CP71
Усі ціни 7 →Jedel CP71 | 130 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel CP71 USB Пластик | 170 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel CP71 Чорна | 166 грн. |
Дротова миша JEDEL CP71 1000dpi | 208 грн. |
Комп'ютерна дротова мишка Jedel CP71 USB | 166 грн. |
Комп'ютерна провідна мишка Jedel CP71 USB пластиковий корпус Чорна | 166 грн. |
Миша провідна JEDEL CP71, 1000DPI, Black, Q100 | 174 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →